#1 2008-06-01 20:14:55

Dżizas

Adept

Skąd: Wadowice
Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 2
Punktów :   

Problem Tolerancji

Ostatnio oglądam sobie taki mały serialik "Greek". Przewijał się tam wątek, w którym chłopak [ Będący gejem ] zastanawiał się jak i komu ze swojego domu [ Braterstwa studenckie ] powiedzieć kim na prawde jest.


Po oglądnięciu kojelnych odcinków zastanowiło mnie jak ja bym zareagował. Z jaką reakcją moich znajomych spotkałaby się taka osoba, gdyby nagle pojawiła się w pokoju i powiedziała "Jestem gejem". Chciałbym wierzyć że byłaby to reakcja spokojna i chciałbym wierzyć że sam przyjąłbym taką wiadomość ze zrozumieniem i akceptacją.


Jak jest z wami. Jak zachowalibyście się w tej sytuacji?

Offline

 

#2 2008-06-02 15:37:35

cleYton

Adept

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Problem Tolerancji

to zależy od tego, jak bardzo jesteśmy otwarci na świat i przeróżne jego wariacje. Sama znam paru gejów i niegdy nie miałam z tym problemu...Zazwyczaj nie mamy wpływu na naszą orientację

Ostatnio edytowany przez cleYton (2008-06-02 15:38:51)


Kamienie trzeba kochać, żeby móc je ranić jak najmniej. Trzeba wiedzieć,gdzie przebiega ta granica, w którą należy nieraz sto, tysiąc razy lekko uderzyć, żeby nagle, jak olbrzymie wrota, kamień się otworzył...

Offline

 

#3 2008-06-07 10:53:32

Misiek

Wytwarzający etanol z woreczka

Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Problem Tolerancji

No CleYton jest wyjątkowo światową osobą, osobiście nie znam nikogo kto szczerze i w prost powiedziałby że jest gejem czy lesbijką. Osobiście zareagowałbym przedewszystkim mocnym niedowierzaniem. Mam do gejów dość specyficzne podejście- mianowicie, nie chce ich palić na stosie, ale też nie chce mieć zbyt bliskich kontaktów z nim bez uprzedniego wsadzenia sobie korka w tyłek. No cóż może myśle stereotypowo, ale nawiązując kontakty z kolesiami czułbym się bardzo niefajnie mając pewną obawę że koleś może na mnie lecieć. To tyle ^^


Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, Ty który sam nie jesteś wieczny

Offline

 

#4 2008-06-26 04:46:17

cleYton

Adept

Zarejestrowany: 2008-05-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Problem Tolerancji

Prosze bez ironii nie jestem swiatowa osoba, ale po paru miesiacach pobytu w Anglii zrozumialam, ze geje i lesbijki nie sa narodowym kataklizmem. Pomysl sobie, Misiek, czy ty masz ochote na seks z kazda dziewczyna jaka na oczy ujrzysz?? Zaloze sie, ze nie widzisz... taka sama sytuacja jest z gejami . Homoseksualista nie bedzie mial ochoty na seks z toba tylko dlatego, ze jestes mezczyzna. Uwierz mi.... Korek w tylku nie bedzie potrzebny


Kamienie trzeba kochać, żeby móc je ranić jak najmniej. Trzeba wiedzieć,gdzie przebiega ta granica, w którą należy nieraz sto, tysiąc razy lekko uderzyć, żeby nagle, jak olbrzymie wrota, kamień się otworzył...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.112strazpozarna998.pun.pl www.cs-devil.pun.pl www.l2extasy.pun.pl www.darkdragonl2w.pun.pl www.bakugan-online.pun.pl